Geciktirici Jel

Bull Power Jel, Bullpower Jel

Bull Power Jel

Geciktirici Jel

55.00 TL

Ejekülasyon; Tıp dilinde erken boşalma rahatsızlığına verilen isim olan ejekülasyonu bull power geciktirici jel ile kontrol altına alabilirsiniz. Bullpower jel i diğer geciktiriciler den ayıran özelliği jel kıvamında olmasıdır, şeffaf renkte olan bull power geciktirici jel erken boşlamaya sebep veren aşırı duyarlı, zevk sayılarını artıran, penis deki hassas sinir uçlarını yatıştırıcı özelliğe sahiptir.

Son incelediğiniz ürünler

Geciktirici Jeller

Tüm geciktirici kategorilerimizde olduğu gibi geciktirici jel kategorilerimizde ki geciktirici jel ürünlerimizde dünyanın çeşitli ülkelerinden ithal edilmektedir. Bunların içerisinde cinsel sağlık sektörünün öncülerinden Amerika, Hollanda ve Almanya gibi ülkeler yer almaktadır. İthalat sürecinde bir dizi klinik ve dermatolojik testlerden geçirilen geciktirici jeller in insan sağlığına herhangi bir zararı olmadığına karar verildiği anda Ülkemize girmelerine izin verilmektedir. İnsan sağlığına en ufak zararı olduğunun tespit edilmesi halinde geciktirici jeller in ve diğer geciktirici çeşitleri nin Ülkemize girmesi mümkün değillerdir. Geciktirici jel çeşitleri nin insan sağlığına zararlı olup olmadığına geciktirici jeller in içerisinde bulunan etken maddesine göre Sağlık Bakanlığı veya Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının sorumluğunda buna karar veriliyor.

Geciktirici Jel çeşitleri

Sitemizde etkisine güvendiğimiz ve kalitesinden emin olduğumuz geciktirici jellerin satışını gerçekleştirmekteyiz. Erken boşalmayı önleyici geciktirici jeller ekranınızın hemen sol tarafında yer almaktadır. Geciktirici jeller içerik bakımından jel kıvamındadırlar ve geciktirici kremlere oranla daha sıvı halde bulunurlar.

Geciktirici Jel

Sitemizde ilginizi çeken geciktirici jel çeşitleri, geciktirici krem çeşitleri, geciktirici sprey çeşitleri ne dilerseniz hemen şimdi sepetinize ekleyebilir ve ihtiyacınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz ürünlerimizin kampanyalı fiyatlarını inceleyerek online olarak sipariş verebilirsiniz ve teslimatta ödeme seçeneklerimizden faydalanarak zahmetsizce sahip olabilirsiniz. Dilerseniz de tüm satış mağazalarımızı ziyaret edebilir ve dilediğiniz geciktirici jeller den satın alabilirsiniz.

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici